Tooted

Pakume terviklikke ja professionaalseid lahendusi. Meilt saate tellida suure osa üldehitusel vajalikke tooteid ühest kohast, näiteks kandva profiilpleki, sandwich-paneelid, kerg- ning termoroovid, tööstuslikud uksed, seina- ja katuseprofiilid ning sinna juurde vajalikud lisaplekid, -tarvikud ja vihmaveesüsteemid. Tutvuge valikuga allpool.

Kandvad profiilplekid

Kandvad profiilplekid on sobilikud kasutamiseks põhiliselt tööstuslike ja muude suuremate hoonete soojustatud katuslagedes. Samuti kasutatakse kandvaid profiile soojustamata katuslagede, kergvahelagede ja ka muude konstruktsioonide ehitamisel.

Pakume profiile kõrgusega 45 mm – 200 mm. Meie valikus on profiilid nii tsingituna kui värvkattega, samuti on meilt võimalik kandvaid profiile tellida perforeerituna ja kondensaadivastase aluspinnaga.

Sandwich-paneelid

Sandwich-paneele kasutades ei ole vaja teha lisakulutusi sise- ja välisviimistlusele – paneelid on juba valmis ehituselemendid. Lisaks tagavad sandwich-paneelid hoone korraliku sooja- ja helipidavuse ning mineraalvill-täitega paneelid ka tulekindluse.

Pakume laias valikus nii katuse- kui seinapaneele:
– vahtpolüstüreentäitega (EPS)
– polüuretaanvahttäitega (PUR, PIR)
– kivivilltäitega

Katuse- ja seinaprofiilid

Pakume laias valikus profiilplekke: kiviprofiile, laine- ja trapetsprofiile. Trapetsprofiilid on saadaval kõrgusega 8 – 50 mm. Saadaval on ka klassik-tüüpi ja valtsprofiilid.

Tänu tugevusele ja vastupidavusele on profileeritud terasplekk ideaalne ehitusmaterjal katuste, fassaadide ja vaheseinte ehitamiseks – näiteks tööstus-, põllumajandus- ja laohoonete puhul. Madalamad trapetsprofiilid, kivi-, laine- ja klassik-tüüpi profiilid sobivad suurepäraselt ka eramute katustele. Profiilplekk sobib hästi nii uute kui ka renoveeritavate hoonete katusekatteks.

Vihmaveesüsteemid

Meie valikus on kõrgeima kvaliteedi, suure värvi-, suuruste- ja  detailivalikuga neetimis- ja silikoonivaba vihmaveesüsteem Lindab Rainline.

See süsteem on loodud professionaalide poolt professionaalidele. Aja jooksul on see muutunud ehitajate lemmikuks, sest on vastupidav ja erakordselt lihtsalt ning kiiresti paigaldatav. Süsteemi iga detail ühildub laitmatult ja lukustub perfektselt.

Kergetalad, terasroovid

Meie tootevalikus on Z-profiilid, C-profiilid, erikujulised profiilid, samuti ventileerivad terasroovid katuse- ja seinakonstruktsioonidesse.
Ehitamine terasroovidest vähendab märgatavalt ehituskulusid. Neid on lihtne paigaldada ja ladustada. Vähem tööd ja vähem jääke – eriti kui tellida roovid täpselt vajalikus mõõdus. Ja tulemuseks on probleemivaba ehitis aastakümneteks.

Termoroovid

Termoroovid on toodetud kuumtsingitud terasest ja sobivad eriti ühepereelamute, aga ka mitmekorruseliste hoonete karkasskonstruktsioonide ehitamiseks. Termoroovid vähendavad külmasildu katuse- ja seinakonstruktsioonides, on kerged, suure soojatakistusega ja müra levikut takistavad. Kasutatuna koos muude tulekindlate  materjalidega vastavad termoroovidest karkasskonstruktsioonid ka tuleohutuse nõuetele.

Moodulitest teraskatus

Uus, innovatiivne lähenemine teraskatusele.
Lihtne ja mugav paigaldus, sobib nii uutele kui renoveeritavatele hoonetele.

Löögikindlad vihmaveetorud

Majaomanikud, kelle hoone asub käidavamates kohtades (kesklinna piirkond, korteriühistud, ühiskondlikud hooned) puutuvad tihti kokku tülika probleemiga – vihmaveetorude pahatahtliku või juhusliku mõlkimisega.
Lindab Rainline´i tootevalikus on on selle probleemi vältimiseks pakkuda löögikindlad torud. Löögikindlad torud on saadaval mitme standardse pikkusega neid saab ühendada ka juba olemasoleva vihmaveesüsteemiga.

Turvasüsteemid

Vähe on nii ohtlikke töökohti kui katused. Siiski on katused igapäevaseks töökohaks paljudele – ehitajad, plekksepad, korstnapühkijad, kinnistuhooldajad. Nemad peavad sageli katustele ronima – vihmas, tuules, lumesajus.

Turvalise liikumise kindlustamiseks katustel on loodud Lindabi turvasüsteem.

Süsteem sobib erinevate katusekattematerjalidega ning on terviklik, mitmekülgne ja hästi kombineeritav.

Saadaval on katusesillad koos nurgadetailide ja käsipuudega, erinevad lumetökked, harja- ja räästakäsipuud, katuse- ja seinaredelid koos turvakorvide, seisuplatvormide ja käsipuudega, turvaköite kinnitusaasad, tsingituna või värvituna.

Tööstuslikud tõstuksed

Hea ilmastikukindlusega, EL turvanõuetele vastavad, erinevatele hoonetele sobivad üleslükanduvad sektsioonidest uksed. Uksed on laudisprofiiliga, soojustatud, täiskomplektsed ja valmistatakse täpselt Teile sobivas mõõdus.

Standardvärvitoone on kolm – pruun, valge ja hõbehall, aga kui vaja, saab ukse värvida RAL-värvikaardi alusel just Teile sobivasse tooni.
Lisavarustusena on võimalik tellida jalgväravaid, aknaid, väljastpoolt avatavat lukustust, ventilatsioonireste ja muud.

Tööstuslikud voldikuksed

Töökindlad ja madalate hoolduskuludega uksed.
2 – 6-osalised, uksi saab paigaldada
nii sisse- kui väljapoole ukseava.
Pikk eluiga, kõrge kvaliteet, kergus, kaasaegsus ja keskkonnasõbralikkus on omadused, mis iseloomustavad voldikuste tootmiseks kasutatavaid materjale. Konstruktsioonist tulenevalt on voldikuksed tihedad, toimivad suurepärase soojus- ja heliisolaatorina. Kompaktsus, ratsionaalne materjalivalik ja lihtne montaaž teevad mugavaks, vähe aega ja raha nõudvaks voldikuste paigalduse. Ja veel – voldikuste edasised ekspluatatsioonikulud saavad olema minimaalsed, selle tingivad head soojusnäitajad ning töökindel konstruktsioon.

Automaatsed suitsu- ja tuletõkkekardinad

Tööstus- ja laohoonetele ning kaubanduskeskustele.
Vastavad EL direktiividele.  Tavaolukorras märkamatud, sulguvad tuletõrjealarmi aktiveerumisel automaatselt.

Kontakt

tartu@rootsiprofiil.ee
+372 736 6223,
+372 510 7225
+372 502 8543

Ettevõte

Rootsi Profiil IFP OÜ
10213435
Võru 196, Tartu, Eesti, 50112

© 2023     Rootsi Profiil IFP OÜ. Kõik õigused kaitstud.