LINDAB RAINLINE PAKUB KOMBINEERIMISRÕÕMU

varvid.jpg

Tippkvaliteediga Rootsi vihmaveesüsteem Lindab Rainline on saadaval kaheksas erinevas värvitoonis.


TRADITSIOONILISED TOONID

Loomulikult pakutakse traditsioonilisi värvitoone – valge, tumepruun, must, tumehall, punane – nende segamine ja sobitamine on lihtne. Võib valida tagasihoidliku,  fassaaditooniga sarnase vihmaveesüsteemi värvitooni kogu maja värviskeemi täiendamiseks või hoopis julge värvi kontrasti rõhutamiseks.

Miks mitte valida tumeda katuse juurde samas värvitoonis renne ja äravoolutorusid, mis heledat fassaadi huvitavalt täiendavad? Võib ka ühendada katusetoonis rennid fassaditooniga sobivate heledate äravoolutorudega. Kombineerimisvõimalusi on Lindabiga piisavalt.

superior_qs_mw.jpg

Valge (001) vihmaveesüsteem valgel fassaadilHUVITAVAD JA EKSKLUSIIVSED TOONID

Lindab Rainline´i valikus on ka uusi ja huvitavaid värvitoone nagu hõbemetallik ja vaskmetallik – mis võimaldavad vastupidiselt traditsioonilistele toonidele tavapärastest huvitavamaid lahendusi.

Hõbedane toon on tänuväärne – see sobib paljudesse värvikombinatsioonidesse. Eriti võiks hõbedase süsteemi peale mõelda lihtsate, modernsete eramute ja hoonete puhul.

10.jpg

Lindab Rainline hõbemetallik (045) värvitoonis

11.jpg


Eksklusiivne vaskmetallik toon sobib samuti modernsete eramute heleda dekoratiivkrohvi taustale, eriti veel, kui välisviimistluses kasutatakse ka sobivas toonis peitsitud laudvooderdist või uksi-aknaid.

9.jpg


Lindab Rainline vaskmetallik (778) värvitoonis

Vaskmetallik-värvitoonis vihmaveesüsteem sobib hästi ka traditsiooniliste ja vanemate hoonete stiili rõhutamiseks – jättes fassadil mulje nagu oksüdeerunud vask.

8.jpg

Lindab Rainline vaskmetallik (778) värvitoonis

Uus vihmaveesüsteem võib hoone nägu tundmatuseni muuta, igasugune iluravi on võimalik – valik on Teie!