www.rootsiprofiil.ee www.lindab.com
Avaleht | Firmast | Tooted | Kontaktandmed | Uudised | Sisukord
www.rootsiprofiil.ee » Firmast » Rootsi Profiil
Tere tulemast!
Rootsi Profiil
Kontakt
Saada meile kiri
Lindab
 
ROOTSI PROFIIL


Rootsi Profiil on õhukesest lehtmetallist ehituselementide vahenduse ja müügiga tegelev ettevõte. 

Rootsi Profiil on kahe Lindabi kontserni koosseisu kuuluva tehase Lindab Profil AB ja Lindab Plåt AB ainuesindaja Eestis.

Oleme valinud meie poolt vahendatavate toodete valmistajad oma ala tipptegijate hulgast. See tagab meie klientidele alati parima kvaliteedi ja uudseimad tehnilised lahendused.

TERVIKLIKKUS

Soovime, et meie kliendid saaksid oma igapäevatööd teha hästi ega peaks pingelisel ehitusperioodil takerduma tüütutesse pisiasjadesse. Seetõttu pakume terviklikke ja professionaalseid lahendusi. Kõik vajaliku saab tellida ühest kohast.

Pakume oma klientidele täisteenindust – nõustame materjalivalikul, vajadusel mõõdistame katuse, koostame materjalikalkulatsiooni, toimetame materjali kliendile kohale ning kui vaja, saab katus meie koostööpartnerite abiga ka peale pandud.

Konsultatsioonide saamiseks võib meie poole  pöörduda  igal ajal. Alates hetkest kui alles projekteerite ehitatavat hoonet kuni hetkeni, mil juba valmis hoonel  on jäänud ehk mõni detail kahe silma vahele ning hästifunktsioneeriva lahenduse jaoks vajate täiendavat informatsiooni.

KOGEMUS

Oleme, seda tööd teinud juba üle kümne aasta. Selle ajaga on kogunenud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ja usaldusväärne koostööpartnerite ring.

GARANTII

Meie jaoks on oluline, et meie poolt müüdu teeniks meie klienti võimalikult pikaajaliselt. Et kvaliteedist mitte ainult rääkida, vaid see kliendile ka garanteerida, annab Lindab 10- või isegi 15-aastase garantii eranditult kõikidele pinnakatetele ja profiilidele. Kui toodetes esineb materjali- või valmistamise vigu, see parandatakse või vahetatakse samaväärse toote vastu välja.
UUDISED

11.09.2019
Kampaaniahind vihmaveesüsteemile!

12.02.2019
Kollektiivpuhkus 13.02.2019 - 03.03.2019.

14.03.2008
Lindabi vihmaveesüsteem - imelihtne paigaldus! (vaata videot)

29.04.2007
NOVA – uus pinnakate Rootsist