www.rootsiprofiil.ee www.lindab.com
Avaleht | Firmast | Tooted | Kontaktandmed | Uudised | Sisukord
www.rootsiprofiil.ee » Tooted » Katuseprofiilid » Kuidas tellida?
Katuseprofiilid
Profiilid
Pinnakatted
Värvid
Valgust läbilaskvad plaadid
Kondensaati siduv aluspind
Kuidas tellida?
Paigaldus
Garantii ja hooldus
Inspiratsiooniks
Seinaprofiilid
Valtsprofiilid
Kandvad profiilid
Lisatarvikud
Vihmaveesüsteem
Turvasüsteem
Sandwich paneelid
Termoprofiilid
Sisekarkass
Kergroovid
Terasroovid
Kinnitusvahendid
MUUD TOOTED
 
KUIDAS TELLIDA?

it_solutions_mw.jpg

Mõelge, millist katust oma majale tahate? Mis värvi? Milline pinnakate oleks sobilik Teie maja katuseplaatidele?

Uurige Teid huvitavate materjalide kohta kasvõi siitsamast kodulehelt. Või tulge lähimasse Rootsi Profiili müügikontorisse. Siin on lihtsam näidiseid ja värvitoone vaadates valikut teha.


KÕIK VAJALIK ÜHEST KOHAST

Nõustame Teid materjalivalikul, vajadusel mõõdistame katuse, koostame materjalikalkulatsiooni, toimetame materjali Teile kohale ning kui vaja, saab katus meie koostööpartnerite abiga ka peale pandud.

Kõik vajaliku - aluskatte, katusematerjali, lisaplekid, turvasüsteemi, vihmaveesüsteemi, katuseaknad - saab tellida ühest kohast.

Konsultatsioonide saamiseks võib meie poole pöörduda igal ajal. Alates hetkest kui alles projekteerite ehitatavat hoonet kuni hetkeni, mil juba valmis hoonel on jäänud ehk mõni detail kahe silma vahele ning hästifunktsioneeriva lahenduse jaoks vajate täiendavat informatsiooni.


KUI PALJU MINU KATUS MAKSMA LÄHEB?

Kui küsite telefoni teel katusekattematerjali hinda, ei anna see Teile ettekujutust katuse tegelikust maksumusest. Lisaks katusematerjalile on vaja ka aluskatet, lisaplekke, kruve ja muid materjale, mis moodustavad üsnagi olulise osa katuse lõppmaksumusest.

Materjalikalkulatsioon-hinnapakkumine on see, mille põhjal näete, kui palju ja milliseid materjale Teie katuse kujust lähtuvalt vaja on. Et teha täpne hinnapakkumine, on meil vaja Teie maja projekti (külgvaated ja katuseplaan) või lihtsalt katuse mõõte. Katusemõõdud/projekti saab meile saata ka faksiga või meili teel. Vaata kontaktandmeid>>

Eeltöö ja –teadmised on väga olulised selleks, et hiljem oma katusega rahul oleksite. Tulge ja küsige - meie aitame Teid!

VAATA LISAKS !
- Tootebrošüür
- Tootebrošüür trapetsprofiili (ingl.k)
- Tehniline info (ingl.k)
- Paigaldusjuhis kiviprofiilidele
- Paigaldusjuhis trapetsprofiilidele
- Tootebrošüür kiviprofiilid (ingl.k)