www.rootsiprofiil.ee www.lindab.com
Avaleht | Firmast | Tooted | Kontaktandmed | Uudised | Sisukord
www.rootsiprofiil.ee » Tooted » Termoprofiilid
Katuseprofiilid
Seinaprofiilid
Valtsprofiilid
Kandvad profiilid
Lisatarvikud
Vihmaveesüsteem
Turvasüsteem
Sandwich paneelid
Termoprofiilid
Tooted
Inspiratsiooniks
Sisekarkass
Kergroovid
Terasroovid
Kinnitusvahendid
MUUD TOOTED
 
TERMOPROFIILID

 sise.jpg

Teras on ehitusmaterjal, mis ei vea alt. Teras on niiskuskindel ja seda ei ohusta hallitus. Terase mõõdud püsivad. Ei ole tähtsust, millised on ilmastikutingimused ehitusprotsessi jooksul – teras ei “mängi” ja säilitab oma tugevuse. Kuigi teras on kerge kaaluga, on tema kandevõime üllatavalt tugev.

Lindabi termoroovid on toodetud kuumtsingitud terasest ja sobivad eriti ühepereelamute, aga ka mitmekorruseliste hoonete karkasskonstruktsioonide ehitamiseks. Lindabi termoprofiilid on kerged, suure soojatakistusega ja müra levikut takistavad. Kasutatuna koos muude tulekindlate  materjalidega vastavad termoroovidest karkasskonstruktsioonid ka tuleohutuse nõuetele.


MIKS KASUTADA LINDABI TERMOROOVE?

- Lai kasutusvaldkond, sobiv kõikide fassaadikatete korral
- puitroov "mängib", terasroovi mõõt on püsiv
- kõrge koormustaluvus 
- madal soojusjuhtivus
- suurepärane helikindlus
- tulekindlus
- lihtne paigaldus
- terast ei ohusta mädanik ja hallitus
- kerge kaal


FUNKTSIOONID 
Termotalade peamiseks funktsiooniks on kaitsta hoone sisemust kuumuse, külma, vihma ja lume eest ning hoida müratase madalal ja tagada tulekindlus.


MADAL SOOJUSJUHTIVUS
Geniaalne  terasroovi ja erilise perforeeringu kombinatsioon vähendab märgatavalt konstruktsiooni soojusjuhtivust, aeglustades soojuse liikuvust ning elimineerib konstruktsioonisisese kondensitekke.


MÜRAISOLATSIOON JA TULEKINDLUS
Testid näitavad, et teraskonstruktsioonid pakuvad efektiivsemat mürakindlust kui teised materjalid. Samuti vastavad termoroovidest karkasskonstruktsioonid ka tuleohutuse nõuetele.


PIKK KASUTUSIGA
Lindabi termoroovid on toodetud kuumtsingitud terasest, et vältida rooste teket. Termoroovid on niiskuskindlad ja välistatud on hallitamise oht. Ei ole tähtsust, millised on ilmastikutingimused ehitusprotsessi jooksul – termoroovid ei “mängi” ja säilitavad oma tugevuse.


MUGAVUS
Isegi siis, kui projekt on küllaltki keeruline, on Lindabi termoroovide töötlemine nii joonestusprogrammis kui ka ehitusobjektil lihtne. Et muuta termoroovidest ehitamist veelgi mugavamaks, toodab Lindab ka vajalikke tarvikuid akende, uste, soojustuse, torude, kaablite ja erinevate fassaadikatete paigaldamiseks.


LIHTNE PAIGALDUS

Lindabi termotalade paigaldamine on lihtne. Materjal toimetatakse ehitusobjektile kohale juba eelnevalt märgistatuna ning lõigatuna täpsetesse pikkustesse. Iga konstruktsiooni jaoks on olemas spetsiaalsed kinnitusvahendid.

VAATA LISAKS !

- Tootebrošüür
- Tehniline info