www.rootsiprofiil.ee www.lindab.com
Avaleht | Firmast | Tooted | Kontaktandmed | Uudised | Sisukord
www.rootsiprofiil.ee » Firmast » Tere tulemast! » Roheline mõtteviis
Tere tulemast!
Raha on oluline
Kõik on võimalik
Lihtsalt ja otstarbekalt
Roheline mõtteviis
Oleme lähedal
Rootsi Profiil
Lindab
 
ROHELINE MÕTTEVIISLindabi äritegevus baseerub terase ja lehtmetalli pikaajalisel vastupidavusel ja keskkonnasõbralikul tootmisprotsessil. Lindab teeb pidevat tööd selle nimel, et kasutada toormaterjali, energiat, pakendeid ja transporti säästlikult ja otstarbekalt. Tänase seisuga vastab 90% Lindab Grupi tegevusest ISO 14001 nõuetele.

Kui võrrelda Lindabi terasmaterjalist ehitist samamahulise betoonehitisega, on teraskonstruktsioon tuntavalt säästlikum – kulub vähem toormaterjali ja energiat. Samuti on teraskonstruktsioon kergem ja kompaktsem, puudub vajadus suurte raskeveokite järele. Lindabi materjalid on 100% taaskasutatavad – vajadusel saab teraskonstruktsiooni isegi demonteerida, et seda siis uues kohas kasutada. Läbi kogu terase elutsükli on selle mõjud keskkonnale minimaalsed.

Teraskonstruktsiooni ja lehtmetall on tänuväärsed materjalid ka eramute ehitamisel, sest materjal, mis ei kogu niiskust ega mädane, vähendab oluliselt terviseprobleemide tekke ohtu. Ja mis veelgi tähtsam – need materjalid võimaldavad ka elektriväljade isolatsiooni.

Meie klientide tervis ja puhas keskkond on meile oluline ja sel põhjusel teeme kõik endast oleneva, et leida loodussäästlikumaid lahendusi tootmisprotsessis, kauba pakendamisel, transpordil, ehitusplatsil.

UUDISED

11.09.2019
Kampaaniahind vihmaveesüsteemile!

12.02.2019
Kollektiivpuhkus 13.02.2019 - 03.03.2019.

14.03.2008
Lindabi vihmaveesüsteem - imelihtne paigaldus! (vaata videot)

29.04.2007
NOVA – uus pinnakate Rootsist