www.rootsiprofiil.ee www.lindab.com
Avaleht | Firmast | Tooted | Kontaktandmed | Uudised | Sisukord
www.rootsiprofiil.ee » Tooted » Katuseprofiilid » Garantii ja hooldus
Katuseprofiilid
Profiilid
Pinnakatted
Värvid
Valgust läbilaskvad plaadid
Kondensaati siduv aluspind
Kuidas tellida?
Paigaldus
Garantii ja hooldus
Inspiratsiooniks
Seinaprofiilid
Valtsprofiilid
Kandvad profiilid
Lisatarvikud
Vihmaveesüsteem
Turvasüsteem
Sandwich paneelid
Termoprofiilid
Sisekarkass
Kergroovid
Terasroovid
Kinnitusvahendid
MUUD TOOTED
 
GARANTII JA HOOLDUS

koik_voimalik.jpg

Meie jaoks on oluline, et meie poolt müüdu teeniks meie klienti võimalikult pikaajaliselt. Et kvaliteedist mitte ainult rääkida, vaid see kliendile ka garanteerida, annab Lindab 10- või isegi 15-aastase garantii eranditult kõikidele pinnakatetele ja profiilidele.

Kui toodetes esineb materjali- või valmistamise vigu, need parandatakse või vahetatakse samaväärse toote vastu välja. Garantii kehtib ostudokumendi alusel, selleks võib olla kas arve või kauba saateleht.


LINDABI TERASPLAATIDE KÄSITSEMINE JA LADUSTAMINE


Lindabi profileeritud pinnakattega plaate võib transpordipakendis hoida normaaltingimustes kuni üks kuu. Välistingimustes ja üle ühe kuu kestva ladustamise korral tuleb plaadid transpordipakendist välja võtta ja ladustada üksteise peale kasutades vaheliiste, et oleks tagatud plaatidevaheline ventilatsioon.

Plaatide alla panna vähemalt 20 cm kõrgused toeprussid ~70 cm sammuga. Plaate tuleb kaitsta otseste sademete eest ning vältida vee ja niiskuse kogunemist plaatide vahele.

Plaatide tõstmisel tuleb vältida plaatide hõõrdumist üksteise vastu, plaate tõstetakse, mitte ei tõmmata. Plaadi teravad lõikeservad võivad vigastada alumise plaadi pinnakatet.

Õhukesed teraslehed võivad kergelt painduda, seega tuleb neid tõsta ettevaatlikult. Lisaks võivad plaadid kergesti venida. Plaate ei tohi tõsta vaid kahest otsast hoides (soovitav tõsta serviti). Plaate katusele tõstes kasutada jäike tugilatte, tõstes plaati mitmest kohast. Võimalikud tekkinud kriimustused jm. pinnakattekahjustused likvideeritakse spetsiaalse parandusvärviga. Parandusvärv kantakse peale pintsli või vahtkummitükikesega. Kindlasti tuleb parandusvärviga katta ka materjali räästaserv.

Plaatide töötlemisel on keelatud kasutada abrasiivlõikeriistu.
  

PUHASTAMINE JA HOOLDUS

 
Plaatide lõikamisel tekkinud terasepuru tuleb hoolikalt eemaldada pehme harja abil. Eemaldamata terasepuru võib kahjustada materjali pinnakatet ja tekitada värvimuutusi.

Määrdunud plaate võib puhastada koduses majapidamises kasutatavate puhastusvahenditega. Ärge kasutage lahusteid ja muid tugevatoimelisi kemikaale. Katusele langenud lehed ja muu praht tuleb koristada kevadel ja sügisel. Lume koristamisel katuselt vältida pinnakatte vigastamist.

Pinnakatte vigastamisel kasutage spetsiaalset parandusvärvi.

VAATA LISAKS !
- Tootebrošüür
- Tootebrošüür trapetsprofiili (ingl.k)
- Tehniline info (ingl.k)
- Paigaldusjuhis kiviprofiilidele
- Paigaldusjuhis trapetsprofiilidele
- Tootebrošüür kiviprofiilid (ingl.k)